Профиль для светодиодной ленты своими рукамиОстаннім часом світлодіодні стрічки стали неймовірно популярними. Їх досить часто стали використовувати, як яскравий елемент і варіація для освітлення в квартирі або в приватному будинку, на якихось комерційних підприємствах. Настільки велика зацікавленість змінила уявлення багатьох людей про те, як можна красиво і сучасно висвітлити те чи інше приміщення.

Сьогодні дуже часто використовують саме ті світлодіодні вироби, які потрібно фіксувати за допомогою спеціальних профілів. З їх допомогою можна забезпечити не тільки повноцінний захист, але ще і швидко закріпити освітлення такого типу.

Звичайно, про світловий техніці подібного типу вже чули багато людей і досить багато інформації, щоб можна було їх правильно вибрати. Якщо ж розглядати профіль для світлодіодної стрічки та інші елементи, які виступають в якості декору і допомагають виконати деякі важливі функції, то в даній ситуації інформації не так і багато. У зв’язку з цим виготовлення профілю своїми руками для світлодіодної стрічки, іноді викликає у людей значні труднощі і проблеми.

Види і призначення профілів за способом монтажу

На сьогоднішній день фахівці розрізняють тільки три види профілів, які можна використовувати для монтажу світлодіодних виробів. Безпосередньо за способом установки, контури можна розділити на наступні цікаві види:

  • кутові;
  • врізні або вбудовані;
  • накладні.

Як показує сучасна практика, кутові профілі, які виготовлені з алюмінію, продаються в комплекті разом зі спеціальним розсіювачем, який можна при необхідності чи бажанні знімати. Розсіювач використовується для захисту очей від занадто яскравого світла, яке випромінюють вироби світлодіодного типу. У той час, коли ви будете складати проект, дуже важливо пам’ятати, що з допомогою розсіювача можна втратити до 40% світла, хоча у більшості випадків, цей показник не перевищує позначки в 25%.

Профиль для светодиодной ленты своими руками

У свою чергу вбудовані профілі дуже часто використовують для втілення в життя якісь певні дизайнерські рішення. З їх допомогою можна досить просто з’єднати між собою частини гіпсокартону або ж ДСП. Безпосередньо в тому місці, де був встановлений профіль і проводиться сама світлодіодна стрічка. В окремих випадках вона може трохи виступати над поверхнею профілю, а в інших (що трапляється найчастіше) перебувати в цьому поглибленні і не виходити за рівень поверхні.

Якщо говорити про врізному профілі для світлодіодної стрічки, то відмінною рисою такого виробу є те, що він має край, який цілком може закрити всі нерівні місця, а вони дуже часто присутні на краях паза. З допомогою врізного профілю можна освітити приміщення таким чином, щоб світлодіоди не стирчали з рівної поверхні. Використовувати подібні вироби дуже просто. Досить вирізати в ДСП або гіпсокартоні поглиблення, яке б мало форму безпосередньо врізного елемента. Глибина його при цьому повинна бути такою, щоб повністю приховувати світлодіодне виріб.

У ДСП вирізається поглиблення за формою врізного елемента, яке повністю його приховує. У підсумку виходить, що навісний шафка сам світиться знизу.

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки своїми руками відео

Накладний профіль можна монтувати в саму різну поверхню. Цікавим фактом є те, що його можна приклеїти або ж прикріпити за допомогою саморізів. Якщо накладної профіль виготовляється з пластику, то він досить добре гнеться. Таким чином, даний вид можна без проблем використовувати на будь-якій поверхні, яка хоча б трохи зігнута. Досить часто накладної контур застосовують для монтажу світлодіодних виробів в арці або ж по її окружності.

Різновиди профілів за формою

Якщо ви хочете встановити профіль своїми руками, то потрібно спочатку зробити вибір виробу. Дуже важливо враховувати форму профілів для світлодіодних стрічок, адже від цього буде залежати подальша робота.

Особливо популярними на сьогоднішній день є ті моделі контурів, які мають прямокутну форму. Варто відзначити, що до такої форми можна віднести стандартний врізний профіль, який в окремих випадках може мати додатково ще й невелику поличку, яка розрахована на фрезерування.

Профиль для светодиодной ленты своими руками

Вироби круглої форми, як правило, відносять до універсальних. Їх можна спокійно комбінувати з різними світильниками і в різноманітних позиціях. Цікавим є те, що круглі профілі дозволяють реалізувати навіть найскладнішу трековую систему. Слід зазначити, що модифікація системи такого типу — це панель, яка має трохи заокруглені краї. Важливим моментом є те, що вони монтуються за допомогою спеціальної накладної техніки.

Не дуже популярні профілі, які мають досить складну форму. Вони можуть бути навіть трикутними, але при цьому неймовірно міцними. В основному вони розраховані для установки на підлогові покриття, де має витримуватися досить велику вагу. Використовувати контури складної форми потрібно там, де не підійде звичайний профіль для світлодіодної стрічки. Деякі варіанти профілів дозволяють помістити освітлення навіть під нахилом різною мірою по відношенню до поверхні.

З кожним днем все більш популярними стають моделі підвісного типу. Їх нікуди не потрібно влаштовувати або взагалі фіксувати механічним шляхом. З допомогою спеціальних, дуже міцних канатів панелі подібного типу можуть утримуватися на вазі. З допомогою підвісної конструкції в будь-якій кімнаті можна забезпечити не тільки максимально яскраве освітлення, але і неймовірно оригінальний, красивий дизайнерський хід.

Профіль алюмінієвий своїми руками

Контур, які виготовляються з алюмінію, користуються дуже великою популярністю, адже в них вийшло поєднати дві останні сучасні технології. Фахівцям вдалося в одне виріб помістити не тільки міцний і якісний анодований сплав, але ще і світлодіодну техніку, яка набирає популярність з кожним новим днем.

Завдяки цьому в результаті вийшло в кілька разів збільшити функціональність підсвічування і зробити пристрій для кріплення світлодіодів набагато надійніше і міцніше. Контур, який прийнято виготовляти з алюмінію відмінної якості, можна використовувати для того, щоб безпосередньо світлодіодну стрічку можна було вмонтувати в стіну. Крім того, алюмінієвий профіль для таких виробів можна сміливо використовувати для підсвічування монтажу в підлоговому покритті, стелі і так далі.

Підготовка алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки своїми руками відео

Подібні профілі відмінно виглядають навіть в самих різних конструкціях і при цьому не шкодять іншому матеріалу або його цілісності. У той же час контури з алюмінієвого сплаву можуть бути і нестандартними. А це означає, що багато сучасні моделі були прикрашені аксесуарами різного типу. Наприклад, часто можна зустріти наявність заглушок або ж різноманітні фіксатори, навіть власники, які виглядають дуже красиво, сучасно, оригінально і одночасно з тим, стримано. Алюмінієвий профіль — це відмінний варіант в тому випадку, якщо ви плануєте зробити в приміщенні класичний інтер’єр.

Виготовлення короба з пластику

Короби з пластику, які використовують для того, щоб можна було встановити світлодіодне підсвічування, на сьогоднішній день використовують дуже часто. Такі вироби прийнято вважати недорогим і з ними досить просто працювати. Короб з пластику можна виготовити з полікарбонату, який дуже гнучкий і при цьому може бути як кольоровою, так і прозорим або ж, наприклад, матовим.

Виготовлення профілю для світлодіодної стрічки з кабелегона 12мм. відео

Короб з пластику — це герметичне виріб, на який не впливають ніякі впливу механічного типу або ж перепади температури. Цікавим фактом є те, що використовувати подібні вироби можна в найрізноманітніших умовах і для того, щоб втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Рекомендації з монтажу світлодіодних стрічок

Для того щоб монтаж світлодіодної стрічки своїми руками був здійснений максимально правильно і акуратно, варто враховувати під час роботи з такими виробами деякі рекомендації. Фахівці рекомендують наступне:

  1. Уважно оглядайте всі елементи виробів, з якими ви працюєте. Якщо знайдете пошкоджені або ж окислені деталі, то їх потрібно негайно замінити, адже подібне дуже скоро з’явиться на роботі світлодіодного освітлення в приміщенні.
  2. Під час установки стрічок світлодіодного характеру в обов’язковому порядку потрібно звертати увагу на полярність і строго дотримуватися цього правила — тоді вироби будуть нормально працювати, і не буде виникати ніяких пошкоджень.
  3. Найкраще підключати стрічки паралельним методом, що дозволить уникнути занадто великого навантаження напруги під час роботи.

Профілі для світлодіодних стрічок можна встановити і без допомоги фахівців, а саме своїми руками. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах, то подивіться відео на нашому сайті, яке допоможе зробити правильний вибір виробу, але і розповість про всі нюанси монтажу.

Профіль для світлодіодної стрічки своїми руками

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code