Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантовКоли починається будівництво будинку або ж черговий ремонт квартири, то важлива увага приділяється вибору міжкімнатних дверей і підготовці дверних прорізів. Іноді можуть виникати певні труднощі, особливо коли мова йде безпосередньо в його оформленні. Варто відзначити, що дверний проріз може бути і без дверей, адже в деяких окремих ситуаціях вони просто недоречні і виглядають безглуздо.

До того ж не кожен з нас має досить великі і просторі будинку або квартири. Як показує сучасна статистика, то практично для будь-якої людини важливий кожен сантиметр. У зв’язку з цим двері, які займають досить багато простору, як правило, прибираються. Особливо якщо встановлена модель, яка має орної характер. Звичайно, можна встановити більш сучасний варіант – розсувну систему, але не в кожному випадку вона буде зручною і доречною. Іноді такі двері будуть не вписуватися в інтер’єр приміщення або також займати багато дорогоцінного простору.

У такій ситуації можна прийняти універсальне і оригінальне рішення, яке полягає в оформленні дверного отвору. З допомогою такого варіанту, можна без проблем заощадити невелику кількість простору. У той же час з нього можна створити справжній витвір мистецтва, красиво прикрасивши їх на свій смак.

Крім того, на нашому сайті ви зможете знайти величезну кількість фото варіантів дверних прорізів. Таке рішення – це не тільки сучасно, але і досить красиво. В той же час таким чином можна підкреслити інтер’єр і внести в нього яскраві і оригінальні нотки.

Призначення та особливості відкритих прорізів

Досить часто в житлових будинках можна помітити те, що стіни встановлені в досить нелогічному місці і при цьому не зовсім зручно. Крім того, в таких стінах ще є і отвори відкритого типу. Пояснити це можна досить просто – це технічна необхідність. Подібне зустрічається в будинках старого зразка і тоді власники таких житлових приміщень змушені маскувати такі стіни і робити з них, наприклад, стелаж під книги або іграшки, шафа та інше.

Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантов

З допомогою міжкімнатного отвору можна дуже швидко і красиво об’єднати простір у всій квартирі. Це буде виглядати не нав’язливо і візуально збільшить загальну площу квартири. На сьогоднішній день подібне дуже часто зустрічається в квартирах типу студії. Тоді господарі об’єднають хол разом з вітальні, а кухню з їдальнею. Те ж саме можна зробити зі спальною кімнатою і кабінетом, з формою у вигляді арки.

Останнім часом особливо популярними стали квартири, які мають вільне планування. Такі приміщення в обов’язковому порядку потребують у стінах, але при цьому в квартирі немає жодної двері. У квартирі, таким чином, всі кімнати будуть об’єднані між собою, але в той же час весь простір розмежовується на окремі приміщення.

Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантов

Дверні прорізи фото

Варто відзначити, що кімнати, які ви хочете об’єднати, бажано зробити в одному стилі і підібрати схожий або навіть однаковий інтер’єр. Те ж саме можна сказати про ванній кімнаті і туалеті. Таким чином, відсутність дверей буде здаватися цілком логічним і всі разом допоможе створити дуже красиву і затишну обстановку.

Вибір матеріалу для оформлення дверного отвору

Для декорації отвору можна використовувати самі різні матеріали. Досить популярним і самим простим варіантом обробки дверного отвору – є штукатурка. Завдяки їй можна без проблем вирівняти велику поверхню. Після можна пофарбувати, поклеїти зверху шпалери, облицювати, приміром, плиткою або ж різного роду панелями. Штукатурка надає відмінну основу для того, щоб можна було красиво і якісно оформити отвори міжкімнатних дверей. Потрібно лише трохи фантазії і умінь, щоб отримати справжній витвір мистецтва.

Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантов

Ідеї дизайну дверного прорізу без дверей декоративним каменем фото

В якості штукатурки краще використовувати суху суміш і спеціальний набір шпателів. Крім того, використовуйте грунтовку, яка дозволить уникнути адгезії, а рівень забезпечить рівну поверхню. В першу чергу за допомогою грунтовки і штукатурки необхідно усунути занадто глибокі щілини в отворі, потім приберіть різкі перепади, які можуть бути на поверхні. У тих місцях, де присутня стик, в обов’язковому порядку потрібно використовувати спеціальну сітку. Завдяки сітці, розчин буде набагато краще триматися на поверхні дверного отвору. Як показує практика, зробити рівні кути – це досить важко, тому скористайтеся пристосуванням, яке називається куточки.

Коли перший шар штукатурки висохне, його необхідно ретельно прошліфувати, а потім нанести ще один шар. В кінцевому результаті поверхня повинна вийти рівною. Коли ви цього досягнете, то наносите фінішний шар, який буде нагадувати за зовнішнім виглядом пасту і в ньому не буде крупинок великого розміру. Коли отвір буде повністю готовий – його можна пофарбувати або ж за допомогою спеціальної декоративної штукатурки створити рельєф, малюнок і таке інше. На сьогоднішній день вибір матеріалів даного типу дуже великий і кожна людина зможе підібрати для себе щось цікаве.

Останнім часом не менш популярною стала ліпнина з поліуретану. Вона в деякій мірі нагадує гіпсову ліпнину, адже має такий же красивий зовнішній вигляд і досить практична. Якщо ви зупините вибір на ліпнині, то будьте акуратними. Якщо її буде занадто багато, то і без того кімната невеликого розміру, візуально стане ще менше.

Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантов

Оформлення міжкімнатного без отвору двері МДФ панелями фото

Раніше для ліпнини використовували в основному гіпс, а сьогодні в якості основи успішно використовують поліуретан, так як він важить в кілька разів менше гіпсу. Якщо ви все-таки зважилися оформити дверний проріз поліуретановою ліпниною, то вам потрібно пам’ятати такі дуже важливі моменти:

  1. Зробити декорацію таким матеріалом можна самостійно, адже у продажу є величезна кількість готових елементів. Їх настільки багато, що можна створити самі різні малюнки. У той же час потрібно пам’ятати, що ліпнина буде виглядати доречно далеко не в кожному будинку.
  2. Для того щоб можна було використовувати ліпнину, інтер’єр повністю повинен бути виконаний в такому ж стилі. Якщо кімната має невеликий розмір, то потрібно для малюнка вибирати деталі невеликого розміру, які дозволять візуально не зменшувати приміщення, а навпаки.
  3. В продажу всі деталі можна знайти тільки в білому кольорі, але їх можна перефарбувати в той колір, який вам потрібен. Якщо у вас з’явилося бажання створити дійсно унікальний варіант дверного отвору, то можна замовити виготовлення деталей, але в цьому випадку ціна за роботу буде в кілька разів вище звичайного.

В той же час красиво провести обробку можна і за допомогою дерева або МДФ. Цікавим фактом є те, що не потрібно попередньо готувати отвір за допомогою штукатурки. Таким чином, можна в кілька разів прискорити процес і виконати його повністю самостійно. Такий варіант досить поширений, адже він економічно вигідний, виглядає дуже красиво, та й до того ж прослужить не один десяток років.

Как оформить дверной проем без дверей: фото вариантов

Дуже часто можуть використовувати і ті панелі, які виготовляються з пластику. Матеріал такого типу коштує дешево, він практичний і має привабливий зовнішній вигляд. Цікавим є те, що на сьогоднішній день можна знайти різні типи панелей. Можна підібрати виріб, що нагадує дерево або ж має якийсь оригінальний колір. Як правило, вибір зупиняється на тих пластикових панелях, колір яких співпадає з кольором стін у приміщенні. Такий матеріал для оформлення отвору без дверей неймовірно зручний, адже його досить прикріпить на рідкі цвяхи і на цьому робота буде закінчена.

Сучасним, але при цьому дуже дорогим варіантом є декоративний камінь. Обробити дверний отвір таким чином досить складно і потрібно мати хоча б мінімальною кількістю досвіду. Як правило, з цією метою купується той декоративний камінь, який має невеликий розмір і виготовлений з гіпсу. В такій ситуації і контур дверного отвору, і колір каменю варто вибирати в залежності від інтер’єру приміщення. Варто пам’ятати, що навіть найдорожчий декоративний камінь може зіпсувати кімнату, якщо його неправильно підібрати або укласти. Монтаж матеріалу відбувається на спеціальний клей для плитки, на рідкі цвяхи (попередньо потрібно загрунтувати поверхню).

Також декорацію можна зробити і з допомогою штор або фіранок, що останнім часом стає неймовірно популярним. Таким чином, можна зробити кімнату яскравою і барвистою. В інтернеті ви зможете знайти величезну кількість фото, які доводять те, що за допомогою найпростіших штор можна неймовірно красиво оформити різні дверні прорізи.

Як оформити дверний проріз без дверей: фото варіанти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code