Как выбрать входную дверь в квартиру: советы профессионалаВхідні двері є важливим елементом сучасного житла, адже крім прямої функції – обмежувати доступ до приміщення від сторонніх осіб, представлена конструкція здатна вирішувати і паралельні завдання, пов’язані з підвищенням споживчих критеріїв (тепло-шумоізоляція) об’єкта та його естетичних характеристик. Зважаючи питання: які вхідні двері в квартиру краще, особливо актуальний серед власників власного житла.

Відразу ж слід зазначити, що процес вибору металевих дверей доцільно розглядати з урахуванням декількох критеріїв, у рамках представленого матеріалу, ми постаралися коротко викласти основні рекомендації і поради професіонала.

Механічна стійкість виробу

У більшості випадків установка вхідних дверей пов’язана з необхідністю захисту споруди від небажаних зазіхань, і в процесі вибору кращого варіанта саме механічна стійкість двері стає в главу кута. І хоча перевірити зазначену характеристику дослідним шляхом ніхто не дозволить, цілком достовірну картину можна отримати, спираючись лише на технічні характеристики виробу і враховуючи його зовнішній вигляд.

Перед тим, як вибрати вхідні двері, доцільно ознайомитися з технічними даними полотна.

По-перше, товщина металу повинна бути не менше 2 мм, що дозволить підвищити механічну жорсткість конструкції, а також поліпшити антивандальні властивості виробу. Тоді як використання вхідних дверей, з характеристиками нижчезазначених, пов’язано з ризиком їх передчасної деформації. Адже в такому разі розрізати метал полотна можна навіть консервним ножем, не кажучи вже про специфічні предмети професійних зломщиків. Причому оцінити зазначений параметр можна і побічно: по тяжкості відкривання дверей.

По-друге, слід переконатися в наявності внутрішніх перемичок (ребер жорсткості), завдяки яким забезпечується механічна стійкість конструкції дверей, а також за рахунок, яких теплоізоляційний матеріал утримується в необхідній позиції (не скочується вниз).

По–третє, поради професіонала: підбираючи вхідні двері в квартиру перевагу краще віддати конструкціям, виготовленим з цільних полотен металу, адже точки з’єднання елементів (зварювальний шов) завжди можуть стати місцем руйнування (у разі додатки ударного навантаження).

По–четверте, з метою ускладнення злому в квартиру, бажано купувати металеві двері, обладнані металевим наличником і притвором, який перекриває технологічний зазор між полотном і тілом коробки і робить скрутним видавлювання конструкції за допомогою монтировки.

Також на зазначеному етапі бажано ознайомитися із споживчими характеристиками дверей і зробити вибір на користь виробів, укомплектованих високоякісної теплоізоляторами і з хорошою шумоізоляцією (пінопласт, мінвата).

Як вибрати вхідні двері на підставі замикаючого пристрою

Відповідно до наявних статистичних даних практично в 90% випадків злом вхідних дверей здійснюється шляхом відкриття замикаючого пристрою, через що вибір замків для дверних модулів слід приділяти підвищену увагу. Так, найбільш правильний варіант у зазначеному напрямку буде вибір металевих дверей, оснащених декількома замковими системами: сувальдного, штифтового або циліндричного типу, які виготовлені різними виробниками і мають велику кількість секретів.

Как выбрать входную дверь в квартиру: советы профессионала

На думку професіонала, найбільш якісними і надійними вважаються системи сувальдного типу, які можуть оснащуватися декількома ригелями і утримувати вхідні металеві двері одночасно у всіх площинах, через що при компонуванні замикаючого пристрою доцільно застосовувати комплексні системи, що складаються з сувальдного і звичайного замка. А також використовувати спеціальні броні накладки, які в змозі збільшити стійкість всього механізму дверей.

Крім перерахованих критеріїв, поради професіонала: вибрати замки для вхідних дверей в квартиру доцільно на підставі базових рекомендацій:

  • Для виключення самовільного закривання бажано уникати застосування замків, засувок;
  • Купувати системи високої якості, що відрізняються надійністю, довговічністю, великим числом секретів;
  • Застосовувати замки з обертовими навколо ригелів трубками, що не дозволить здійснити їх перепиливание.

До того ж, при виборі замка для вхідних дверей, доцільно врахувати можливість його роботи в агресивних умовах (підвищена вологість, температура), щоб була можливість відкрити двері при виникненні нестандартних ситуацій.

Аналіз естетичних параметрів

Як вже було сказано вище, вхідний модуль дверей, виконує естетичні функції, внаслідок чого до даним критерієм також необхідно підійти дуже виважено.

І хоча на сьогоднішній день представлені металеві двері випускаються в широкому діапазоні кольорів і фактур, щоб підібрати найбільш відповідний варіант, краще всього відштовхуватися від наявних характеристик об’єкта нерухомості. Якщо ж говорити про ЛКП, що застосовується для фарбування матеріалу, то перевагу краще віддати механічно стійким складам.

Як правильно вибрати вхідні двері в квартиру поради професіонала відео

Крім усього іншого, вхідні двері, може забезпечуватися ланцюжком, оком, дзвінком та іншими атрибутами, які слід підбирати на підставі описаних вище характеристик.

Як вибрати вхідні двері в квартиру: поради професіонала

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code