Электроинструмент реноватор: какой лучше купить для домаУ ремонтних роботах та професійному будівництві важко обійтися без такого електроінструмент, як реноватор, який дозволить замінити собою безліч різних інструментів. Тим не менш, незважаючи на свою багатофункціональність, справжню популярність дані прилади набули зовсім недавно, а вони можуть виконувати абсолютно будь-яку дрібну роботу, незалежно від ступеня її складності.

Якщо ви збираєтеся купити хороший реноватор, то слід враховувати, що він може поділятися, залежно від сфери застосування, на інструмент для домашніх цілей, а також на інструмент, який слід застосовувати для професійних потреб. В основі його роботи використовується вібраційний тип руху, у відмінності від звичних зворотно-поступальних і обертальних. У підсумку, завдяки такому способу роботи, реноватор можна застосовувати в таких роботах як шліфування, скреблення, а також виконання будь-яких інших робіт.

Примітно, що даний електроінструмент зручний тим, що дозволяє виконати всі роботи в досить щільному просторі, оскільки відрізняється невеликими габаритами. Залишилося лише попередньо визначитися з питанням, який реноватор краще купити, адже тип його залежить безпосередньо від виду планованих робіт.

Основні характеристики та види реноватора

Говорячи про характеристики цього приладу, слід, насамперед, виділити його гідності. Ось основні з них:

 • Високий рівень безпеки, якщо порівнювати його роботу, припустимо, з дією болгарки або бензопили, які відрізняються підвищеною травматичністю.
 • Кількість насадок і лез дозволяє використовувати прилад для абсолютно будь-яких робіт, в залежності від планованих дій.
 • Полірувати і шліфувати поверхню можна в будь-якій площині, навіть на висоті, правда, обробка занадто великих площ виявиться занадто трудомісткою.
 • Реноватор здатний виконувати великий обсяг операцій, незалежно від їх тонкощі.
 • Можна використовувати на деревині, за умови не дуже глибокого порізу, а також застосовується для розрізання гіпсокартону.
 • Апарат не нагрівається при роботі, незалежно від тривалого використання .

Электроинструмент реноватор: какой лучше купить для дома

Зрозуміло, відрізнятися одними лише позитивними сторонами цей електроінструмент не може. Є і деякі негативні сторони:

 • Заміна витратних матеріалів дещо проблематична, оскільки рано чи пізно ріжучі диски прийдуть в непридатність і апарат може втратити здатність до виконання тієї чи іншої функції.
 • Вартість реноватора занадто висока, незважаючи на свою мульти функціональність, він доступний далеко не кожному.
 • Універсальність приладу, тим не менш, занадто натягнута, оскільки можливими будуть такі місця, підлізти до яких не вийде навіть за допомогою даного пристрою.

На питання, який реноватор краще купити для дому, слід відштовхуватися від деяких відмінностей між моделями. По суті, кожен renovator відрізняється тими здібностями, які відображені в його паспорті виробником. Тим не менш, принцип дії приладу залишається незмінним для всіх видів. Варто звернути увагу, що даний прилад є електричним, відповідно, моделі можуть розділятися по потужності на наступні групи:

Электроинструмент реноватор: какой лучше купить для дома

 • Малопотужні пристрої. Цей показник їх не переходить межі в 100 Вт, обробляти приладом можна пластик, легку тонку фанеру, картон, а також лінолеум. Більш тверді і товсті поверхні прилад не зможе взяти.
 • Пристрої, потужність яких лежить в межах до 200 Вт. Це дозволить застосовувати електроінструмент реноватор для більш товстих матеріалів, однак дуже старатися не варто.
 • Ті моделі, потужність яких досягає 300 Вт, можуть використовуватися в напівпрофесійних цілях, їх часто бажають купувати ті, хто самостійно займається домашнім ремонтом.
 • В професійному будівництві застосовуються прилади, потужність яких перевищує 300 Вт, вони можуть обробляти досить товсті поверхні.
Тест реноватора Енкор МФЭ – 400Э який краще купити оглядове відео

За типом живлення апарат буває акумуляторним і стаціонарним, тут швидше питання зручності. Крім цього, можливо поділ на види, в залежності від способу регулювання частоти обертів.

У підсумку виходить плавний або ступінчастий тип. Цей момент дуже важливий у випадку обробки різного типу матеріалів, для яких необхідна своя частота обертів.

Які переваги якщо купити реноватор акумуляторного типу

Будь акумуляторний електроінструмент відрізняється одним серйозним перевагою – він здатний працювати автономно, незалежно від місця проведення робіт. Наявність поруч розетки не потрібно, що особливо важливо, якщо мова йде, скажімо, про вуличних роботах або про тих заходах, які проводяться в будівлях без електрики. Зрозуміло, на даний момент вважається явним плюсом і акумуляторного реноватора.

Электроинструмент реноватор: какой лучше купить для дома

При цьому саме акумуляторні автономні пристрої відрізняються ще деяким кількістю позитивних сторін. По-перше, вони легкі, що дозволяє працювати на висоті. Відрізняє прилади і практично повна відсутність шуму, а також зручність використання. Моделі на акумуляторах легко тримати в руці.

Незважаючи на те, що електроінструмент реноватор не працює від мережі, його багатофункціональність не залишає сумнівів. В комплекті до приладу йдуть різні насадки, що дозволяє йому виконувати абсолютно будь-які роботи, для яких він був задуманий виробником.

Якщо купуєте реноватор з акумулятором, спершу може здатися, що тривалість роботи такого інструменту не буде достатньою, тим не менш, ви зможете абсолютно спокійно застосовувати його протягом пари годин, або того часу, яке було заявлено виробником, після чого зарядити акумулятор від мережі

Окремого моменту заслуговує економія електроенергії, яка досягається завдяки використанню акумуляторного реноватора. Оскільки застосовувати електроенергію доведеться виключно в тому випадку, коли потрібно зарядити акумулятор. У разі застосування мережевого приладу, витрата електрики буде істотно вище.

Тест renovator DeWALT DWE315 оглядове відео

Таким чином, вирішуючи, електроінструмент з насадками реноватор: який краще купити, слід відштовхуватися від умов, у яких буде застосовуватися цей прилад. Зокрема, велике значення має матеріал, з яким будуть проводитися роботи, а також віддаленість від електрики.

Електроінструмент реноватор: який краще купити для будинку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code