Газові панелі

коричні функції в газових плитахЕлектропідпал. Одна з найнеобхідніших для зручності і безпеки функцій: іскра з’являється після натискання кнопки або поворотного перемикача, ніяких сірників. Є майже у всіх сучасних плитах і не робить модель дорожче.

Газ-контроль. Автоматично припиняє подачу газу, якщо полум’я гасне. Ключова функція для безпеки в газових панелях. Переконайтеся, що вона є в обраній вами плиті, шанс на це досить високий. Такі конфорки включаються не відразу, але пара секунд очікування — мінімальна плата за безпеку.

Подвійна корона і потрійна корона. Конфорка може мати не один, а цілих два або три ряди полум’я. Відповідно, чим більше рядів, тим швидше і рівномірніше вона нагріває посуд. Добре, якщо на плиті хоча б одна конфорка має таке доповнення, але доведеться трохи доплатити.

Електричні панелі

на які функції звернути уваги при виборі єлектричної варочної поверхніКонфорки з овальною зоною нагріву. Якщо у вашому репертуарі рецептів часто фігурують страви в утятниці або в інший овальному або дуже великому посуді, розширення зони нагрівання до овальної форми буде дуже до речі. Зазвичай з такою функцією тільки одна конфорка на плиті.

Двоконтурна і триконтурна конфорка. Одна конфорка на електричній плиті може використовуватися як для посуду з маленьким дном, так і з великим. У конфорок буває до трьох нагрівальних контурів — вибирайте діаметр по ситуації. Функція дуже корисна для двоконфорочних плит, які ще називають «доміно».

Автоматика закипання. Робить більш простим приготування страв, де потрібно дочекатися закипання, а потім зменшити вогонь. Плита робить це сама — спочатку включається на максимальну потужність, а потім знижує температуру до підтримання тепла за сигналом спеціального датчика. Дозволяє поставити блюдо на вогонь і займатися іншими справами. Однак, ця функція з тих, за які доводиться додатково платити.

Індикатор залишкового тепла. На склокерамічній панелі з цією функцією індикатор конфорки буде горіти, поки вона не охолоне. Підвищує безпеку і дозволяє підтримувати страви в теплі без додаткових витрат електроенергії. Функція корисна, зустрічається в дуже багатьох моделях і сильно на вартість не впливає.

Універсальні функції

Тип перемикачів. Контроль над панеллю може здійснюватися з допомогою механічних перемикачів або сенсорних. Механічні бувають звичайними поворотними (найдешевший варіант), а бувають сенсорними — поки плита не задіяна, елементи не видно, що може підтримати зовнішній вигляд склокерамічних плит. Сенсорні перемикачі виглядають естетично, їх легше мити, але зміна температури може займати більше часу, а на панелі будуть залишатися відбитки пальців. Ціна сенсорного управління найвища.

Експрес-конфорки. У деяких плит є одна або кілька конфорок підвищеної потужності, які нагрівають набагато швидше. На електричних поверхнях з «млинцями» такі конфорки найчастіше позначаються червоним кружком в центрі. На інших електричних плитах найефективніша версія цієї функції називається Hi Light, під конфоркою розташовується гофрована стрічка із спеціального сплаву. Якщо вона працює в парі з галогенової лампою, нагрів відбувається максимально швидко. На газових плитах експрес-конфорки мають більший діаметр і великі отвори для виходу полум’я. Мінус цієї функції тільки в підвищених витратах ресурсу, але готувати з нею набагато швидше і приємніше.

Конфорка WOK. Підвищена температура і рівномірний прогрів, які потрібні для приготування страв в глибокій WOK-сковороді, створить спеціальна конфорка. Вона ще й спеціальної поглибленої форми. Якщо плита газова, дешевше буде купити ґрати для цього типу сковороди.

Таймер. Корисна функція, яка врятує страви від підгорання. В одних моделях таймер подає звуковий сигнал, а подальші дії робите ви, а в інших — сам вимикає конфорку через виставлений час.

Безпека. Виробники подумали і про безпеку, особливо для дітей. Це, наприклад, кнопка блокування панелі і відключення при бездіяльності.

Як вибрати варочну панель: корисні функції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code